Masła orzechowe Meridian

W ubiegłym tygodniu trafiłem na sklep oferujący masło orzechowe Meridian. Muszę przyznać, że to nie znana wcześniej przeze mnie marka. Od razu zamówiłem po jednym słoiku z każdego rodzaju. Skupiłem się głównie na masłach orzechowych z kawałkami orzechów. Co ciekawe, o ile spotykałem już nie jednokrotnie masła z orzeszków ziemnych w formie Crunchy, o tyle masło migdałowe, z orzechów laskowych czy też nerkowców z kawałkami to rzadkość. Właściwie nie miałem jeszcze okazji trafić na taki produkt. Aż do momentu pierwszego kontaktu z Meridian.

Muszę przyznać, że ten angielski producent masła orzechowego zrobił kawał dobrej roboty. Migdałowe Crunchy to absolutny nr 1, a do tego „peanut butter” od Meridian możemy kupić zarówno w próbnych mini słoikach po 26g jak i w wiaderkach mieszczących 1kg masła orzechowego! 🙂 Test tych pyszności przeprowadził jeden z vlogerów i możecie go obejrzeć poniżej. Dla mnie ta marka to bardzo miła niespodzianka i myślę, że zostanę z nią na dłużej 🙂

Co do właściwości tych produktów muszę tylko na koniec zaznaczyć, że maja w ofercie zarówno (nieco droższe) masła organiczne ale i klasyczną serię naturalną w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście w żadnej z nich nie znajdziecie dodatków cukru, oleju palmowego i innych złych dodatków. Masła Meridian to 100% masło orzechowe.

Sklep z masłem orzechowym i migdałowym on line – kliknij tutaj

One thought on “Masła orzechowe Meridian

  1. Katja says:

    Mieszkałam kilka lat w UK, gdzie miałam okazję próbować wszelkich maseł orzechowych świata i pomijając kilka firm, godnych polecenia, ale niedostępnych w Polsce, Meridian „robi” naprawdę pyszne produkty. Polecam wersję crunchy, podobnie- jak masło migdałowe tej samej firmy. Masło orzechowe Primavika, czy GO ON- Sante, nawet nie stało obok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *