O Rankingu

Witajcie!

Nie będę opowiadał zbyt wiele o sobie, bo to nie ma w tej chwili większego znaczenia. Musicie wiedzieć jedynie, że jestem maniakiem masła orzechowego. Ten produkt towarzyszy mi nie pamiętam już sam od kiedy. Każdego dnia spożywam masło prosto ze słoika, dodaję je do deserów, koktajli, do kawy (!), a czasem nawet do mięs! Jestem uzależniony od masła orzechowego! Próbowałem już chyba każdego masła dostępnego w Polsce i wielu które można kupić za granicą.

Blog ten założyłem po to, aby podzielić się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie. Powiem Tobie jakie masła są warte uwagi a jakich nie powinieneś nigdy zakupić. Dowiesz się które orzechy mają ciekawe właściwości odżywcze, które są stosunkowo neutralne, z których najlepiej zrobić masło samemu a które do przygotowania masła się nie nadają.

Wpisy staram się umieszczać stosunkowo regularnie, mniej więcej raz na tydzień, dlatego zapraszam do częstego zaglądania. A jeśli spodobała się Tobie moja recenzja, kliknij pod wpisem przycisk „lubię to” co da mi znak, że to co robię jest dla Ciebie przydatne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *